6 Ağustos 2019 Salı

Vatandaş Ahmet'in Poşetle SınavıÜcretsiz manav poşeti kullanımı 2 kattan fazla arttı. 

Marketlerde poşete para vermek istemeyen vatandaşlar, manav reyonlarında ücretsiz verilen ince poşetlerden çok sayıda alarak ürünlerini bu poşetlere koymaya başladı. İnce poşet tüketim oranı yılbaşından bu yana yüzde 100'den fazla arttı.

Ücretsiz olduğu dönemde kasadan çaktırmadan bir yerine üçer dörder adet poşet alarak evine stokladığı poşetlerin bitmesinin ardından, ücretli poşet uygulamasına manav reyonundaki poşetleri kullanarak çözüm bulan vatandaş Ahmet bey, manav reyonlarındaki poşet kullanımında meydana gelen artışın haber yapılmasından rahatsız. "Haber yapıp durmayın, bütün planımızı bozacaksınız" diyen Ahmet bey, manav reyonlarındaki poşetlerinde ücretli olması durumunda ne yapacağını şimdiden düşünmeye başladı...

Çevre; poşetleri ücretleri yaparak değil, çevre bilincini kazandırarak, çevre bilincini de doğayı katledecek olan Kaz Dağlarında altın arama iznini iptal ederek sağlayabilirsiniz.

Not: Altın aranacak yer Kazdağlarında değilmiş, oraya 40 km uzaklıktaki Balaban Tepesiymiş. Ee yani sonuç; orası da vatan toprağı değil mi? Dimi ama... :))

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...